TZYMB

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in C:\Inetpub\vhosts\tzymb.org.tr\httpdocs\wp-content\themes\newsever\inc\hooks\hook-single-header.php on line 147

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ 8 Kasım 2006 Çarşamba Günü Birliğimizi ziyaret etti. Birlik Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Ankara Kurum Temsilcilerinin de hazır bulunduğu ziyaret sırasında Genel Başkanımız Dr. Ahmet ERDURMUŞ MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ'ye Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği'nin faaliyetleri ve Türk Tarımı konusundaki hedefleri hakkında bilgi verdi.

Ziyarette MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ Ülkemiz gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.


Sivil toplum kuruluşlarının temsil ettikleri sektör ve meslek üyelerinin sorunları ile yakından ilgilenmelerini isteyen Dr. Devlet BAHÇELİ, Türk Tarımının sorunlarının çözümünde Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği’nin önemli çalışmalar yaptığını, gelecekte de Türk Tarımı ile ilgili her konuda ciddi çalışmalar yapmaya ve raporlar hazırlamaya devam etmesinin bir gereklilik, bir görev bilinmesini isteyerek yapılacak olan çalışmalara her türlü desteği vereceklerini bildirdi.


“Türkiye 2023 yılına lider ülke olarak girecektir.”


MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ “Türkiye 2023 yılına lider ülke olarak girecektir.” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi ile hiçbir ilgisi olmayan bazı kişi ve sivil toplum örgütlerinin “Ülkücülerin neden sesleri çıkmıyor? Şimdi sokağa çıkmayacaklarsa ne zaman çıkacaklar?” şeklindeki eleştirilerine de cevap veren BAHÇELİ “Ülkücü gençler sokak çatışmalarının içinde bulunmayacaklardır. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılına Ülkemizi lider ülke yapacak gelişmiş dünya ülkeleri ile her alanda rekabet edebilecek Türkiye için projeler üreteceklerdir. Bunu yapabilmeleri için başarılı bir eğitim süreci geçirmeleri gerekir. Araştırmalar yapacaklar, derslerine çalışacaklar ve eğitimlerini eni iyi şekilde tamamlayacaklardır.” dedi.


MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ’nin dört saate yakın süren konuşması dinleyicilerce büyük bir ilgiyle izlendi ve memnuniyetle karşılandı.


NOT:Ziyarete ilişkin geniş bilgiler Türk Ziraat Haber’de yayınlanacaktır.