15 TEMMUZ ve TÜRKİYE
10/31/2016
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarih ve Kültür Topluluğu tarafından düzenlenen 15 Temmuz ve Türkiye konulu konferans düzenlendi.

 

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarih ve Kültür Topluluğu tarafından düzenlenen 15 Temmuz ve Türkiye konulu konferans Ziraat Fakültesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Konferansa, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Hijran Yavuzcan, Türk Ziraat Mühendisleri Birliği genel Başkanı Fehmi Kiraz, Türk Tarım-Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Ocakları Genel Sekreteri Doç.Dr. Ahmet Şenel başta olmak üzere birçok öğrenci katılmıştır.

Konferansta konuşan Fehmi KİRAZ, ülkemizin kazandığı değerlerin bazıları tarafından kolayca yok edilmesine izin vermeyeceklerini söyledi. Ülkemiz demokrasisi ve cumhuriyetin kazanımlarını ortadan kaldırmak isteyenlerin, kendilerince ülkemize yön vermek isteyenlerin karşısında milletimizle birlikte duracağımızı ifade etmiştir. Anadolu coğrafyasında birlik ve beraberlik içinde olunmadığı takdirde yaşayabilmemizin zor olduğunu belirten Kiraz, ülkemizin temel değerlerine aykırı davranış içinde olanlara karşı dikkatli olmamız gerektiğini söyledi. Diğer katılımcıların da ülkemiz yönetimi ve 15 Temmuz darbe girişiminin verdiği zararların ifade edildiği konferans, 15 Temmuz sunusuyla sona ermiştir.

Konferansa ait resimlere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz...

https://goo.gl/photos/EgsL7PLgaQkgr8Cd6

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ LANETLİYORUZ
“TÜRKİYE’DE ÇİFTÇİ ÖRGÜTLERİ” KONFERANSI ANKARA’DA YAPILDI…
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TÜRKİYE’DE TOHUM SERTİFİKASYONU
CUMARTESİ SOHBETLERİMİZİN KONUĞU PROF.DR.ŞAHABETTİN ELÇİ: “ŞARAMPOL HAYVANCILIĞI İLE TÜRKİYE BİR YERE GİDEMEZ…”
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM