BİRLİK YÖNETİMİNDEN BAHÇELİ’YE ZİYARET
11.1.2010 18:46:55

MHP Genel Başkanı Sn. Devlet BAHÇELİ parti genel merkezinde TZYMB Yönetim Kurulu ve Birliğin bazı çalışma grubu üyelerini kabul etti.

Birlik Başkanımız Fehmi KİRAZ’ın; tarım sektöründe son zamanlarda meydana gelen gelişmelerle ilgili olarak Birlik tarafından hazırlanan ve akademik bilim kurulları tarafından ortaya konulan raporları takdim ettiği görüşmede Bahçeli şunları söyledi:

“Ülkemiz son yıllarda tehlikeli oyunların içine sürüklenmektedir. Bir takım güçler tarafından kaosa, karışık ortamlar içine sokulmaya çalışılmaktadır. Camiamızı da bu kirli ve tehlikeli oyunlara bulaştırmak istemektedirler. Milletimiz ciddi bir kutuplaşma, ötekileştirme, başkalaştırma ve ayrıştırma faaliyeti ile karşı karşıyadır. Bizler bu oyunların hiç birine gelmeden yolumuza devam etmeliyiz. Biz ayrımcılığı ve bölücülüğü reddedip kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirecek çabalar içindeyiz. Kürt kardeşlerimizi dışlamak, onları PKK ile aynı kefeye koymak asla kabul edemeyeceğimiz bir tavırdır. Bizim meselemiz bölücülükle ve bölücülerledir.Sürekli oyun içinde oyunlar sergileniyor. Uyanık olmak ve kendi üzerimizde oynanan oyunları boşa çıkarmak zorundayız.
Fikirlerimizi tabana iletebilmek için şu ziyaretiniz ve birebir görüşmemiz çok isabetli olmuştur. Önümüzdeki zamanda ben de sizleri mekanınızda ziyaret etmekten ve üyeleriniz ile bir araya gelmekten mutluluk duyacağım.” dedi.

Daha sonra Genel Başkan Yardımcıları Deniz BÖLÜKBAŞI ve Mehmet EKİCİ’yi de ziyaret eden Birlik Heyeti fikir alışverişinde bulundular.

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
CUMARTESİ SOHBETİ: KÜRESELLEŞME VE İŞBİRLİKÇİLİK..
PANKOBİRLİK Genel Müdürü Sn. Fahrettin TAN Birliğimizi ziyaret etti
BİRLİK İFTARI 8 EYLÜL'DE BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİ'NDE
BİRLİĞİMİZ YÖNETİMİNDEN ÜYEMİZ GÜLDAŞ'A ZİYARET
BİRLİĞİMİZ YÖNETİMİNDEN ÜYEMİZ ÖZDEN'E ZİYARET
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARI ZİYARET EDİLDİ
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.