Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur YAVAŞ Birliğimizi ziyaret etti.
27.12.2008
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur YAVAŞ Birliğimizi ziyaret etti.TZYMB Yönetim Kurulu, TZYMB Vakfı Yönetim Kurulu ve çok sayıda üyemizin hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Fehmi KİRAZ: “Sayın Mansur Yavaş, iki dönemdir Beypazarı’nda başarılı işler yapıyor. Beypazarı’nı bir marka haline getirdi. Sosyal istihdamı artırıcı projeleri hayata geçirdi. Bizler Beypazarı’na gıpta ile bakıyoruz. Şimdi Ankara’da hizmete talip olan, iyi şeyler düşünen, sosyal projeleri ile var olan, çekişmelerle değil, projeleri ile yönetime talip olan, Ankara’da başarılı olmak isteyen bir belediye başkan adayımız. En önemlisi de, camiamıza ve mesleğimize öğrencilik yıllarından beri yakın olan bir başkan adayımız. Kendilerine bu yarışta başarılar diliyoruz.” dedi.

Söz alan Mansur Yavaş ise şunları söyledi: “Davetiniz ve teşrifiniz için teşekkür ederim. Benim bu camia ile bağım, öğrencilik yıllarına dayanır. Buradaki birçok arkadaşımla Yıldırım Beyazıt Öğrenci Yurdu’nda o kadar haşır neşir olmuştuk ki, beni herkes ya ziraatli veya veteriner zannederdi.

1999 yılında Beypazarı’nda Belediye Başkanı oldum. 10 yıl içerisinde birtakım başarılara imza attık. Tanıtım yanında istihdam da sağladık. Kenti zenginleştirdik, güzelleştirdik. Hakkımızda binlerce haber çıktı. Ama Allah’a binlerce şükür ki, bu süre içerisinde aleyhimizde kötü bir yazı çıkmadı. Aksine, sürekli olarak Beypazarı’ndan ve yapılan güzel işlerden bahsedildi. Bugün elimize Ankara  için büyük bir fırsat geçti. Kamuoyundan da büyük teveccüh görüyoruz. Beypazarı’ndaki referansımıza bakarak, hangi partiden olursa olsun destek olma çabasındalar.

Bir tek amacımız var: Biz ülkücü kimliğimiz ile yemeden de çalışılıp başarılı olunabileceğini halkımıza ispat edeceğiz. Bu seçimde, birer seçmen olmaktan çıkıp, adeta birer Mansur Yavaş gibi yardımcı olmanızı talep ediyorum. İsmimizin etrafında esen bir rüzgar var. Bu rüzgarı arkamıza alıp, başarılı olacağımızı umuyorum. Vereceğiniz katkılardan dolayı da hepinize şimdiden çok teşekkürler ediyorum.”

Mansur Yavaş’ın açıklamalarının ardından, sohbet toplantısı şeklinde devam eden toplantıda üyelerimiz de soru, öneri ve görüşlerini ilettiler ve fikir teatisinde bulundular.

Sayın Yavaş’a seçim sürecinde ve seçimde Birlik olarak başarılar dileriz.

Sayın Yavaş hakkında daha detaylı bilgi ve iletişim için:
 
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
TUYAP Ankara Tarım Fuarı 2006 çerçevesinde düzenlediğimiz “Tarım Mekanizasyonundaki Gelişmeler” paneli yapılmıştır.
“TÜRKİYE’DE ÇİFTÇİ ÖRGÜTLERİ” KONFERANSI ANKARA’DA YAPILDI…
ŞUBE BAŞKANLIKLARIMIZ, İL VE KURUM TEMSİLCİLERİMİZ ZİRAİ ÖĞRENİMİN 161. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ANKARA’DA BULUŞTU
Büyükşehir yasasının tarıma etkisi
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
ŞUBE BAŞKANLIKLARIMIZ, İL VE KURUM TEMSİLCİLERİMİZ ZİRAİ ÖĞRENİMİN 161. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ANKARA’DA BULUŞTU
Genel Başkan Fehmi KİRAZ: ''ÇİFTÇİ TARLAYA KARASABANLA GİRERSE ŞAŞIRMAYALIM''
Geleneksel Birlik Pikniği'nde yine biraradayız..
Birliğimizin ve Ordu Üniversitesi'nin acı günü
PANKOBİRLİK Genel Müdürü Sn. Fahrettin TAN Birliğimizi ziyaret etti
Birliğimizin 55. Genel Kurulu 8 Mayıs'ta
Kamusen Toplu Görüşme Çadırını Ziyaret ettik.
Birliğimizden KAMUSEN Toplu Görüşme Çadırı'na ziyaret
Ankara Üniversitesi Rektörü Sn. Cemal TALUĞ’a Ziyaret
Kamusen Toplu Görüşme Çadırını Ziyaret ettik.
PANKOBİRLİK Genel Müdürü Sn. Fahrettin TAN Birliğimizi ziyaret etti
Ziraat Mühendisleri hak ettiği yerde mi?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM