Birliğimizin ve Ordu Üniversitesi'nin acı günü
25.12.2008
Samsun’da, Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencilerini taşıyan minibüsün kamyonla çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 6 kişi hayatını kaybetti, 11 kişi yaralandı. Çarşamba'da meydana gelen kazada, Ordu Üniversitesi'nde görevli, Birliğimiz üyelerinden Yrd. Doç Dr. Şahin Dere ile birlikte 4 üniversite öğrencisi ve araç sürücüsü hayatını kaybetti.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yaptıkları gezi sonrası dönerken meydana gelen kazada 4'ü öğrenci biri öğretim görevlisi 6 kişiyi kaybeden Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde yas var. Sabah erken saatlerde fakülteye gelen öğrenciler, kaza haberiyle birlikte gözyaşlarına boğuldu.

Öğretim görelisi Yrd. Doç Dr. Şahin Dere ile birlikte ikinci sınıf öğrencileri Kübra Penez (Çorum), Musa Gündüz (Batman), Hatice Özen (Karabük), Yasemin Yetim'i (Zonguldak) kaybeden fakültede ders yapılmadı. Kazada araç sürücüsü de hayatını kaybetti. 

25 Aralık Perşembe Günü; Saat 13:00’de Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ nde Düzenlenecek Törenin Ardından, Yard. Doç. Dr. Şahin DERE’nin naaşı, memleketi olan Eskişehir’e  uğurlanacak.

Kazada hayatlarını kaybeden, öğrenci kardeşlerimize  ve üyemiz Yard. Doç. Dr. Şahin DERE’ye Allah’tan rahmet, acılı ailelere ve tüm Sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
Birliğimizin 55. Genel Kurulu 8 Mayıs'ta
Birliğimizin 55. Genel Kurulu Birlik ve Kardeşlik Mesajları İle Tamamlandı
Birliğimizin 56. Genel Kurulu Başarıyla Tamamlandı
ORDUMUZ MUZAFFER OLSUN
ÜLKEMİZE VE ORDUMUZA SONSUZ DESTEK
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutluyoruz!...
ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN…
BABALAR GÜNÜNÜ KUTLARIZ…
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.