54.OLAĞAN GENEL KURULUMUZ 10 MAYIS’TA…
5.5.2008
1 Nisan 2006 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul’da değerli meslektaşlarımızın görev verdiği Yönetim Kurulumuzun görev süresi doluyor. Bu doğrultuda 54. Olağan Genel Kurulumuz 10 Mayıs 2008 Cumartesi Günü saat 11:00’de Gür Kent Hotel’de yapılacaktır. İki yıldır sizlerin büyük desteği ile yürüttüğümüz bu görevde; her zaman ve her platformda Türk Tarımı ve mesleğimizle ilgili sorunların çözümüne yönelik çalışmalara katkıda bulunmak, Ülkemiz ve Türk Tarımı adına güncel ya da popüler konularda görüşlerimizin kamuoyu ile paylaşılmasına yönelik etkinliklerde bulunmak, meslek onur ve haklarımızı koruyarak üyelerimiz arasında iletişimi, yardımlaşmayı ve dayanışmayı sağlamak bu çalışmaları yaparken de katılımcı bir anlayışla şeffaf olmak öncelikli ve temel ilkelerimizden olmuştur.
 
  

1 Nisan 2006 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul’da değerli meslektaşlarımızın görev verdiği Yönetim Kurulumuzun görev süresi dolmak üzere.

İki yıldır sizlerin büyük desteği ile yürüttüğümüz bu görevde; her zaman ve her platformda Türk Tarımı ve mesleğimizle ilgili sorunların çözümüne yönelik çalışmalara katkıda bulunmak, Ülkemiz ve Türk Tarımı adına güncel ya da popüler konularda görüşlerimizin kamuoyu ile paylaşılmasına yönelik etkinliklerde bulunmak, meslek onur ve haklarımızı koruyarak üyelerimiz arasında iletişimi, yardımlaşmayı ve dayanışmayı sağlamak  bu çalışmaları yaparken de katılımcı bir anlayışla şeffaf olmak öncelikli ve temel ilkelerimizden olmuştur.

69.Kuruluş yılını kutladığımız Birliğimiz adına bu ilkeler çerçevesinde, politize olmadan tamamen teknik amaç ve hedeflerle doldurmaya çalıştığımız su gibi geçen koskocaman iki yılda yapılan çalışmalar umarız ki faydalı ve kalıcı çalışmalar olmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle görevi devredeceğimiz arkadaşlarımızın daha iyi hizmet edeceklerine olan inancımızı belirtir, 54. Olağan Genel Kurulun Meslektaşlarımıza, Birliğimize ve Ülke Tarımına hayırlara vesile olmasını dileriz.

Saygılarımızla.

 

 

Dr. Ahmet ERDURMUŞ

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri

Birliği Başkanı

Yönetim Kurulu Adına

 

54. Olağan Genel Kurulumuz 10 Mayıs 2008 Cumartesi Günü saat 11:00’de Gür Kent Hotel’de (Mithatpaşa Caddesi No:4 Sıhhıye/ANKARA) aşağıdaki gündemle yapılacaktır.

 

GÜNDEM

 1. Açılış ve yoklama
 2. Divan teşekkülü
 3. Saygı duruşu ve istiklal marşı
 4. Birlik ve davetliler adına konuşmalar
 5. Yönetim kurulu faaliyet raporu ve mali raporun okunması
 6. Denetleme kurulu raporunun okunması
 7. Yönetim kurulu faaliyet raporu, mali rapor ve denetleme kurulu raporunun müzakeresi ve ayrı ayrı ibrası
 8. Birliğimiz tüzüğünün 19. maddesinde değişiklik yapılması
 9. 2008-2009 yılları tahmini bütçelerinin görüşülerek karara bağlanması
 10. Dernek organlarının seçimi
 11. Dilek ve temenniler
 12. Kapanış

 

 

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
Ülkü-Tek Genel Kurulu Yapıldı...
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
TZYMB ANTALYA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI
Yeni Yönetim Kurulumuz MHP'yi ziyaret etti.
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.