TZYMB

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği

“BİRLİK’TE SOHBET”‘İN BU HAFTAKİ KONUĞU PROF.DR. VEDAT CEYHAN

Bildiğiniz üzere uzun bir zamandır geleneksel hale gelmiş sohbetlerimiz cumartesi günleri yapılmaktaydı. Yüz yüze Birlik binamızda gerçekleşen bu sohbetler gayet verimli olarak sürmekteydi. Ancak pandemi dönemiyle birlikte uzun bir süre sohbetlerimize ara vermek durumunda kaldık. Daha sonra Birliğimiz teknolojik imkanları kullanarak bu sohbetleri Online ortamda yürütmeye başladı. İşte bu noktada sizlerden gelen talepler üzerine cumartesi günü yapmaya devam ettiğimiz sohbet programlarını pazar akşamlarına kaydırma kararı aldık. Bundan sonra Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği olarak geleneksel hale gelen cumartesi günü sohbetlerimizi artık online ortamda gerçekleşmesi durumunda pazar akşamları gerçekleştireceğiz.

Bu hafta pazar günü saat 20.00’da youtube üzerinden canlı yayınlanacak olan programımızın konuğu ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ öğretim üyesi Prof. Dr. Vedat CEYHAN olacaktır. Kendisi tarımsal desteklemeler hakkında farklı yaklaşımlar üzerine bir söyleşi yapacak, akabinde soru-cevap kısmıyla programı bitirecektir.

Son zamanda herkesin tarım konuştuğu günlerde çiftçilerimizi daha efektif şekilde desteklemek adına tarımsal desteklemelerin farklı bir şekilde ele alınacağı programa sizleri davet ediyoruz.