TZYMB

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği

“BİRLİK’TE SOHBET” BAŞLIYOR

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği olarak geleneksel hale gelen fakat pandemi nedeniyle bir süredir ara verdiğimiz Cumartesi sohbetlerimiz yeni bir konsept ve yeni bir isimle tekrar başlıyor. “Birlik’te Sohbet” adını verdiğimiz cumartesi sohbetleri güncel konular ve konu uzmanlarıyla beraber hem fiziksel hem de online ortamda (Zoom üzerinden) yeniden faal hale geçiyor.

Bu hafta (16.10.2021 Saat 14.00) yapılacak olan ilk açılış toplantımızın konusu Türkiye’nin bu sene maruz kaldığı kuraklık üzerine belirlenmiş olup, Ankara Üniversitesi Su Yönetimi Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yeşim AHİ’nin sunumlarıyla “Türkiye’de İklim Değişikliğinin Su Kaynakları Üzerine Etkileri ve Sürdürülebilir Su Yönetimi” konusu üzerine Birliğimiz toplantı salonunda gerçekleşecektir.

Bütün üyelerimiz davetli olup, gelemeyenler için sosyal medya platformlarımız üzerinden vereceğimiz Zoom linki ile 2 oturum şeklinde Online olarak katılımlı yayın yapılacaktır. Şimdiden katılacak olan bütün Meslektaşlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.