TZYMB

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği

BİRLİK OLARAK ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Başkanımız Mehmet Ali ÜNAL, Genel Yayın Yönetmeni Erol Gürkan IŞIN ve sekreterimiz Nurcan GÜNGÖR ile yıllardır üyemiz olan Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin ATAR’ın davetiyle Ziraat Fakültesinin mezuniyet törenine katıldı. 2020-2021 döneminde mezun olan Meslektaşlarımızın bu heyecanlı günlerinde Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Yönetimi adına yer alındı. Törende Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR, Keçiören Belediye Başkanı Turgut ALTINOK ve çok sayıda protokol konuğunun yer aldığı törende Birlik Başkanımız Mehmet Ali ÜNAL kürsüden yaptığı konuşmada birinci, ikinci ve üçüncü olan mezunları ücretsiz ve aidat alınmaksızın Birliğimiz üyesi yapma sözü verdi.

Yaklaşık 2 saat süren tören boyunca Ziraat Fakültesi bölümlerinden birinci, ikinci ve üçüncü olarak mezun olan öğrencilere üzerinde Birliğimizin logosu ve dereceye giren öğrencinin adı soyadına özel yazılı kalem hediyesi takdim edildi. Ayrıca dereceye giren öğrencilere oluşturduğumuz eğitim merkezi TARSEM (Tarımsal Sürekli Eğitim Merkezi) adına ücretsiz olarak kurslardan yararlanma belgesi hediye edildi.

Mezun olan bütün Meslektaşlarımıza her daim arkalarında olduğumuzu belirtmekle beraber yeni hayatlarında başarılar diliyoruz.